Terugblik 10e editie Theater4daagse
De leukste manier om de laatste week van de zomervakantie door te brengen? Meedoen aan de Theater4Daagse, dat in 2025 alweer 10 jaar bestond! Dit heuglijke feit werd gevierd met het thema Celebrations. Hieronder bekijk je de foto's en video van de eindvoorstelling.
Theater4Daagse 2026
Is je kind tussen de 8 en 16 jaar oud? Dan kan de theatertopper in spé dit jaar weer meedoen! De groep wordt opgedeeld in juniors (basisschool) en seniors (middelbare school). Er kan gekozen worden uit de disciplines Toneel (olv Marc van Driel), Dans (olv Rasarani Keilman) of Zang (olv Gaby Kaihatu). Blok dinsdag 25 t/m vrijdag 28 augustus alvast in de agenda. De kaartverkoop start donderdag 7 mei om 10:00 uur. We kijken uit naar een fantastische 11e editie, hopelijk tot in augustus!
Theater4Daagse 2025
Dinsdag 26 t/m vrijdag 29 augustus genoten we van 100 enthousiaste kinderen die deelnamen aan inspirerende theaterworkshops onder begeleiding van ervaren docenten:
- Marc van Driel - Toneel,
- Rasarani Keilman - Dans
- Gaby Kaihatu - Zang
Het hoogtepunt vormt de spetterende eindvoorstelling op vrijdagavond, waarbij alle deelnemers presenteerden wat ze geleerd hadden. Een unieke kans om talent te ontdekken en zelfvertrouwen op te bouwen! Geniet na met de volgende foto's én de video van de eindvoorstelling.