Succesvolle gratis matineevoorstelling Toneelgroep Karakter i.s.m. Theater de Speeldoos

Toneelgroep Karakter, de Baarnse toneelvereniging die al meer dan 50 jaar bestaat, speelde zondag 2 november 2025 een speciale matineevoorstelling voor genodigden. Onder het mom van "Ga mee naar de matinee" werden mensen die om verschillende redenen niet zo snel naar het theater gaan uitgenodigd. Dit initiatief werd mede mogelijk gemaakt door Theater de Speeldoos, die de theaterzaal inclusief personeel geheel gratis beschikbaar stelde.

Al enige tijd hadden wij als Theater de Speeldoos de wens om onze theaterzaal eens per jaar gratis beschikbaar te stellen aan een (Baarns) initiatief gericht op doelgroepen die normaal gesproken om welke reden dan ook niet naar het theater kunnen komen. Toneelgroep Karakter wilde graag een gratis voorstelling spelen voor mensen uit diverse zorginstellingen. Dus we sloegen de handen ineen!

In samenwerking met onder meer PIT Baarn, Lokaal O en De Leuning en Stichting Balans in Soest, zijn mensen uitgenodigd om de kennismakingsvoorstelling De Bemoeial van Toneelgroep Karakter bij te wonen. Meer dan 200 genodigden genoten zondag 2 november van deze gratis voorstelling inclusief pauzedrankje. We zijn verheugd en trots dat we dit mooie initiatief mogelijk hebben kunnen maken!

Theater de Speeldoos streeft ernaar om jaarlijks een verbindende activiteit voor de Baarnse samenleving te ondersteunen. Mooie cultureel-maatschappelijke initiatieven als deze worden mede mogelijk gemaakt door inkomsten uit de zakelijke activiteiten in het theater.

Benieuwd naar de voorstelling? De Bemoeial is op zaterdagavond 8 november om 20.15 uur en zondagmiddag 9 november om 15.00 uur te zien in de theaterzaal. Kaarten kosten €15,00. Klik hier voor meer info en tickets.

Zet mij op de wachtlijst

Wensenlijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief